X

0

Проведених весіль
0
Корпоративів
0
Заходів
0
Років з мікрофоном
0
Задоволених клієнтів
#ХОРОШИЙВЕДУЧИЙ
ВАСИЛЬ ЧЕБАНЕНКО

Креативність

Ваша мета згуртувати колллектів, здивувати співробітників, повеселитися або відпочити? Я порину в сферу Вашої компанії з головою і запропоную індивідуальну програму з інтерактивами і імпровізацією для гостей. Без заїжджених і старих конкурсів звичайно ж не обійдеться, але не на нашому святі 😉

Стиль

Підбираю свій образ під тематику вечора, щоб виглядати стильно, але не краще загенерального директора 🙂

Команда

Працюю в команді з професійним DJ. У нас є звук і світло, щоб забезпечити і оформити корпоратив будь-якого масштабу. Співпрацюю з найкращими фотографами, відеографії, колективами, декораторами, флористами і іншими шоу-програмами.

Досвід

Працював з багатьма відомими компаніями, список яких Ви можете переглянути тут.

Результат

Ваш ведучий на зв’язку 24 години на добу 7 днів на тиждень і вже при першій зустрічі Ви отримаєте детальний план вашого свята!

Яскраві емоції, позитив і відмінний відпочинок

Як проходять корпоративи зі мною:

ПЯ як Ведучий на корпоратив або захід компанії розумію, що МЕТА такого заходу може бути різна, і не має значення новорічний це корпоратив або літній – всі компанії ЇЇ бачать по-своєму. Тому для мене важливо почути значимість заходу! Адже навіть з простого гуляння можна побудувати мотиваційний вечір або веселий тімбілдінг, надихаючий і заряджаючий співробітників творити нові звершення на наступний рік! Я провів чимало таких заходів і точно знаю, як організувати корпоратив! Дзвоніть прямо зараз!

Встигни забронювати свою дату:

days
0
5
hours
0
7
minutes
3
2
seconds
0
0

Залишилось всього дат(и)

Моя команда

Гера Губанов

Гера Губанов

Фотограф
Єгор Пузатов

Єгор Пузатов

Відео
Анна Бабіч

Анна Бабіч

Координатор
MAGIC DECOR

MAGIC DECOR

Флористика та Декор
#хорошийведучий, як Джеймс Бонд –
націлений на проведення заходу будь-якої складності, але у випадку з #хорошимведучим –
найкрасивіша дівчина завжди йде з нареченим
#хорошийведучий – тримає захід у балансі, а іншою рукою перераховує гонорар
#хорошийведучий перш ніж що-небудь сказати в мікрофон повинен гарненько подумати, чи просто придбати собі руку “Не бовкни зайвого”. “Не бовкни зайвого” – або допрацюєш безкоштовно
#хорошийведучий краще вів лише Мойсей#хорошийведучий – Ведучий на свято, весілля, корпоратив, тамада у Києві. Ведучий на Новий рік.