ПОРАДИ

Одне з перших питань – «О котрій годині запрошувати гостей і скільки часу має тривати святкова вечеря?!».

Коли ви запрошуєте гостей, потрібно закладати близько півгодини на їх збір. А краще приготувати для гостей фуршет у вигляді шампанського і фруктів, щоб вони спілкувалися і розслаблялися в очікуванні прибуття молодят. Вручення подарунків молодятам та фото з гостями – ще півгодини зверху. Разом вже годину.

Далі йде перше запрошення до столу (як правило, їх всього три). За першим столом можуть бути холодні закуски і салати. Перше застілля триває 40-50 хв. Друге і третє по 30-40 хв, на яких подаються гарячі закуски, основні страви та десерт.

Крім цього слід закласти за 30 хв перерви між цими подачами (столами). Їх буде три. В сумі отримаємо трохи більше 5 годин. Але природно, ми повинні враховувати затримку гостей на перерву на 10 хвилин. Разом 40 хвилин замість закладених 30.

Для загального розуміння вище була наведена класична схема хронометражу заходу, але є й інші заходи для яких розписується зовсім інший порядок подачі.

Виходячи з вищеописаного можу дати пораду: Гостей потрібно запрошувати не раніше 16:00 для того, щоб закінчити основну програму до 22:00. І взагалі 16-17:00 – це ідеальний час для початку святкування будь-якого заходу.

Дуже часто майбутні молодята, підбираючи ведучого на весілля, здійснюють одну й ту ж помилку. Вони роблять висновки подивившись на відеоматеріал з заходів за участю потенційного ведучого. Перегляд відео є далеко не найбільш правильним і досить суперечливим підходом при виборі.

Основних причин – дві. Перша причина в тому, що більшість професійних ведучих з етичних міркувань воліють не використовувати відео приватних свят інших людей з усіма їхніми особливостями для демонстрації власних талантів.

Друга – це відеооператор, який знімає на камеру весілля, а не самого ведучого. Оператор, в першу чергу, працює для клієнтів. У пріоритет він ставить картинку, яка містить зображення молодят і гостей: розпис, вінчання, прогулянка, хліб-сіль, поцілунки, весільний танець, сльози радості, то є моменти, які будуть в майбутньому радувати і зігрівати безпосередньо замовників.

Сам же ведучий найчастіше залишається за кадром. В результаті ми маємо випадкове епізодичне потрапляння ведучого в кадр, і лише закадрове фонове звучання при зйомці конкурсів, привітань та іншого. В результаті, найчастіше, відеоматеріал грає роль антиреклами.

Так, які ж способи вибору ведучого на весілля використовувати?

Перш за все, Вам варто визначитися з зовнішніми симпатіями, тим самим звужуючи коло кандидатів. Дуже важливим плюсом буде наявність у ведучого власного сайту, який, до речі, може багато розповісти про смак, манері подачі себе і стилі мовлення самого ведучого на весілля.

Далі необхідно витратити трохи часу і зустрітися спочатку з вподобаними вам ведучими.

Але не перестарайтеся з кількістю зустрічей з кандидатами! Адже дуже часто, ставлячи за мету переглянути якомога більше абсолютно різних типажів, майбутні наречений і наречена розраховують зробити найкращий вибір. Проте, в певний момент, все це розмаїття починає накладатися один на одного і призводить до повної плутанини. Ідеальний варіант – це 2-3 кандидата, свідомо симпатичних Вам. Ваше завдання – вибрати одного з 2 або 3, а не з 7-10.

Вдалого вибору!